Bissell | CrossWave Pet Pro Oxy Multi-surface formula Cleaning Solution, 2 L
- TootjadBissell
- Mudel: 4019M
- Saadavus: 5
-
40€
Bissell | CrossWave Pet Pro Oxy Multi-surface formula Cleaning Solution, 2 L
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 102.00 mm |
| Gross height (mm) | 279.00 mm |
| Gross weight | 2.27 kg |
| Gross width (mm) | 152.00 mm |
| Net weight | 2.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 399 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 899.00 g |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product name | CrossWave Pet Pro Oxy Multi-surface formula Cleaning Solution, 2 L |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |


