Bissell Powerfresh Mop Pads kit for BISSELL PowerFresh 2113N, 1440N, 2234N, 2113N and PowerFresh Slim 2234E
- TootjadBissell
- Mudel: 2698
- Saadavus: 4
-
29€
Bissell Powerfresh Mop Pads kit for BISSELL PowerFresh 2113N, 1440N, 2234N, 2113N and PowerFresh Slim 2234E
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gross width (mm) | 178.00 mm |
| Karbi sisu | 1 x Soft Pad, 1 x Scrubby Pad |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 693 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 110.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product name | Powerfresh Mop Pads kit for BISSELL PowerFresh 2113N, 1440N, 2234N, 2113N and PowerFresh Slim 2234E |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Ühilduvus | For BISSELL PowerFresh 2113N, 1440N, 2234N, 2113N and PowerFresh Slim 2234E |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell powerfresh mop pads kit for bissell powerfresh 2113n, 1440n, 2234n, 2113n and powerfresh slim 2234e, 2698, bissell, tolmuimejad


