Bissell 4046F CrossWave Multi-Surface Accessory Kit
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 78.00 mm |
| Gross height (mm) | 253.00 mm |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Gross width (mm) | 101.00 mm |
| Net weight | 0.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 867 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 128.00 g |
| Plastic (No PET) | 32.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product name | 4046F CrossWave Multi-Surface Accessory Kit |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Ühilduvus | For CrossWave OmniForce, OmniFind model series 3912, 4006, 4007, 4008 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |


