Bissell | Hard Floor Brush Roll | CrossWave 3669 | 1 pc(s)
- TootjadBissell
- Mudel: 3669
- Saadavus: 2
-
22€
Bissell | Hard Floor Brush Roll | CrossWave 3669 | 1 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 62 mm |
| Gross height (mm) | 249 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 62 mm |
| Kogus pakis | 1 pc(s) |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1805 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 48.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product family | Hard Floor Brush Roll |
| Producer product name | CrossWave 3669 |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Ühilduvad tooted | for the Bissell CrossWave HF3 Series |
| Volume (m3) | 0.000957156 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell hard floor brush roll crosswave 3669 1 pcs, 3669, bissell, tolmuimejad


