Bissell | SpotClean Pro Oxy Cleaning Solution, 1.75 L
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross weight | 1.89 kg |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Net weight | 1.74 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 445 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 129.00 g |
| Plastic (No PET) | 21.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product name | SpotClean Pro Oxy Cleaning Solution, 1.75 L |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell spotclean pro oxy cleaning solution, 175 l, 20387, bissell, tolmuimejad


