SALE OUT. Bissell | MultiClean Spot & Stain SpotCleaner Vacuum Cleaner | 4720M | Handheld | 330 W | Black/Red | Warranty 24 mont
- TootjadBissell
- Mudel: 4720MSO
- Saadavus: 1
-
163€
SALE OUT. Bissell | MultiClean Spot & Stain SpotCleaner Vacuum Cleaner | 4720M | Handheld | 330 W | Black/Red | Warranty 24 month(s) | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Cleans stairs, upholsery, cars and area rugs Constant water temperature 2.2 meter long hose 5m XL power cord Removes spots & stains anywhere Slim design is easy to carry and fits conveniently into your vehicle Four specialized cleaning tools along with st |
| Gross depth (mm) | 237.00 mm |
| Gross height (mm) | 405.00 mm |
| Gross weight | 6.65 kg |
| Gross width (mm) | 355.00 mm |
| Imemisvõimsus | 9-12k Pa |
| Juhtmevaba | No |
| Kaal | 4200 g |
| Net weight | 3.86 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 50.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2690.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product family | MultiClean Spot & Stain SpotCleaner Vacuum Cleaner |
| Producer product name | 4720M |
| SALE OUT. | Y, Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare other | 440 g |
| Tare weight (kg) | 2.79 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 8 cm tough stain tool Large 15cm tough stain brush XL sliding crevice tool 3-in-1 upholstery tool |
| TI weight (kg) | 0.31 kg |
| Tolmukoguja tüüp | Container |
| Tolmumaht | 1.4 L |
| Toote värv | Black/Red |
| Tüüp | Handheld |
| Type of battery | Accumulator |
| Veemahuti suurus | 1.1 L |
| Võimsus | 330 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out bissell multiclean spot stain spotcleaner vacuum cleaner 4720m handheld 330 w blackred warranty 24 mont, 4720mso, bissell, kodutehnika


