Blaupunkt 43FGC5500S | 43 | Smart TV | Google TV | Black
- TootjadBlaupunkt
- Mudel: 43FGC5500S
- Saadavus: 5
-
224€
Blaupunkt 43FGC5500S | 43 | Smart TV | Google TV | Black
| All | |
| Ekraan | 1920x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 108 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 126.00 mm |
| Gross height (mm) | 636.00 mm |
| Gross weight | 8.20 kg |
| Gross width (mm) | 1060.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Net weight | 6.20 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Blaupunkt |
| Producer product name | 43FGC5500S |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |







