Gorenje | Blender | BSM600E | Tabletop | 320 W | Jar material Plastic | Jar capacity 0.6 L | Stainless Steel
- TootjadGorenje
- Mudel: BSM600E
- Saadavus: 5
-
39€
Gorenje | Blender | BSM600E | Tabletop | 320 W | Jar material Plastic | Jar capacity 0.6 L | Stainless Steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 214.00 mm |
| Gross height (mm) | 198.00 mm |
| Gross weight | 1.70 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Jääpurustamine | No |
| Juhtme pikkus | 0.9 m |
| Kiiruste arv | 1 |
| Kõrgus | 40 cm |
| Korpuse materjal | Metal |
| Laius | 13 cm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Materjal, kann(ud) | Plastic |
| mustmetallid | 8.00 g |
| Muud funktsioonid | Efficient quad blade Vacuum feet for perfect stability Safety switch for perfect safety |
| Net weight | 1.50 kg |
| Nõudepesumasinakindel | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 408 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Blender |
| Producer product name | BSM600E |
| Sügavus | 14 cm |
| Suur kann | 0.6 L |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Stainless Steel |
| Tüüp | Tabletop |
| Võimsus | 320 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





