Gorenje Hand blender | HBX1000E | Hand Blender | 1000 W | Jar material Plastic | Jar capacity 0.5 L | Black
- TootjadGorenje
- Mudel: HBX1000E
- Saadavus: 5
-
51€
Gorenje Hand blender | HBX1000E | Hand Blender | 1000 W | Jar material Plastic | Jar capacity 0.5 L | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 255.00 mm |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Jääpurustamine | No |
| Kiiruste arv | N/A |
| Kõrgus | 40.6 cm |
| Korpuse materjal | Plastic/Metal |
| Laius | 18.7 cm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Materjal, kann(ud) | Plastic |
| Net weight | 1.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 86 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Hand blender |
| Producer product name | HBX1000E |
| Sügavus | 18.7 cm |
| Suur kann | 0.5 L |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Black |
| Turborežiim | Yes |
| Tüüp | Hand Blender |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






