Philips Blender | HR2767/00 | Tabletop | 1000 W | Jar material Plastic | Jar capacity 0.3 + 0.5 + 0.7 L | Ice crushing | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: HR2767/00
- Saadavus: 5
-
103€
Philips Blender | HR2767/00 | Tabletop | 1000 W | Jar material Plastic | Jar capacity 0.3 + 0.5 + 0.7 L | Ice crushing | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 365 mm |
| Gross height (mm) | 172 mm |
| Gross weight | 3.634 kg |
| Gross width (mm) | 385 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Jääpurustamine | Yes |
| Juhtme pikkus | 0.85 m |
| Kiiruste arv | 1 |
| Kõrgus | 38.3 cm |
| Korpuse materjal | Tritan |
| Laius | 14 cm |
| Materjal, kann(ud) | Plastic |
| Materjal, nuga | Stainless Steel |
| Net weight | 3.05 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 84 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Blender |
| Producer product name | HR2767/00 |
| Sügavus | 14.4 cm |
| Suur kann | 0.3 + 0.5 + 0.7 L |
| Tare weight (kg) | 0.584 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Tabletop |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.0241703 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips blender hr276700 tabletop 1000 w jar material plastic jar capacity 03 05 07 l ice crushing black, hr276700, philips, blenderid



