Philips Eco Conscious Edition Blender | HR2500/00 | Tabletop | 350 W | Jar material Glass | Jar capacity 0.6 L | White Matt
- TootjadPhilips
- Mudel: HR2500/00
- Saadavus: 5
-
60€
Philips Eco Conscious Edition Blender | HR2500/00 | Tabletop | 350 W | Jar material Glass | Jar capacity 0.6 L | White Matt
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | ProBlend technology |
| Gross depth (mm) | 148.00 mm |
| Gross height (mm) | 390.00 mm |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Gross width (mm) | 146.00 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Jääpurustamine | No |
| Juhtme pikkus | 0.85 m |
| Kiiruste arv | 1 |
| Korpuse materjal | Bioplastic |
| Laius | 11.6 cm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Materjal, kann(ud) | Glass |
| Net weight | 1.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 103 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Eco Conscious Edition Blender |
| Producer product name | HR2500/00 |
| Suur kann | 0.6 L |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | White Matt |
| Tüüp | Tabletop |
| Võimsus | 350 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












