TEFAL | Blender | BlendForce BL439G10 | Tabletop | 800 W | Jar material Glass | Jar capacity 1.75 L | Ice crushing | Copper
- TootjadTEFAL
- Mudel: BL439G10
- Saadavus: 1
-
75€
TEFAL | Blender | BlendForce BL439G10 | Tabletop | 800 W | Jar material Glass | Jar capacity 1.75 L | Ice crushing | Copper
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 406.00 mm |
| Gross height (mm) | 192.00 mm |
| Gross weight | 4.35 kg |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Jääpurustamine | Yes |
| Kiiruste arv | 5 |
| Kõrgus | 40 cm |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Laius | 20 cm |
| Materjal, kann(ud) | Glass |
| Net weight | 3.35 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 103 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 990.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Blender |
| Producer product name | BlendForce BL439G10 |
| Sügavus | 17 cm |
| Suur kann | 1.75 L |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Copper |
| Tüüp | Tabletop |
| Võimsus | 800 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











