Bosch | 2 level telescopic rails | HEZ438301
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 410 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross weight | 2.1 kg |
| Gross width (mm) | 260 mm |
| Net weight | 1.744 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 356 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | 2 level telescopic rails |
| Producer product name | HEZ438301 |
| Tare weight (kg) | 0.356 kg |
| Volume (m3) | 0.01066 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: bosch 2 level telescopic rails hez438301, hez438301, bosch, kupsetusvahendid


