Bosch | Blender | MMB6141S VitaPower Series 4 | Tabletop | 1200 W | Jar material Tritan | Jar capacity 1.5 L | Silver
- TootjadBosch
- Mudel: MMB6141S
- Saadavus: 5
-
92€
Bosch | Blender | MMB6141S VitaPower Series 4 | Tabletop | 1200 W | Jar material Tritan | Jar capacity 1.5 L | Silver
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 395.00 mm |
| Gross height (mm) | 305.00 mm |
| Gross weight | 3.49 kg |
| Gross width (mm) | 288.00 mm |
| Jääpurustamine | No |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Kiiruste arv | 2 |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Materjal, kann(ud) | Tritan |
| Net weight | 2.82 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Plastic (No PET) | 63 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Blender |
| Producer product name | MMB6141S VitaPower Series 4 |
| Suur kann | 1.5 L |
| Tare weight (kg) | 0.66 kg |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Tabletop |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








