Bosch Coffee Maker | TKA2M114 MyMoment | Drip | 1200 W | Red
- TootjadBosch
- Mudel: TKA2M114
- Saadavus: 5
-
51€
Bosch Coffee Maker | TKA2M114 MyMoment | Drip | 1200 W | Red
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 285.00 mm |
| Gross height (mm) | 410.00 mm |
| Gross weight | 3.24 kg |
| Gross width (mm) | 410.00 mm |
| Kohvimasina tüüp | Drip |
| Kohviubade mahutavus | N/A g |
| Mahutavus tassides | 10/15 tassi |
| Net weight | 1.79 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 g |
| Plastic (No PET) | 155.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Coffee Maker |
| Producer product name | TKA2M114 MyMoment |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | No |
| Tare weight (kg) | 1.46 kg |
| Toote värv | Red |
| Veemahuti suurus | 1.4 L |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch coffee maker tka2m114 mymoment drip 1200 w red, tka2m114, bosch, kohvimasinad ja kohvi






