Bosch Dishwasher | SMU4HMW02S | Built-in | Width 60 cm | Number of place settings 14 | Number of programs 6 | Energy efficiency
- TootjadBosch
- Mudel: SMU4HMW02S
- Saadavus: 2
-
628€
Bosch Dishwasher | SMU4HMW02S | Built-in | Width 60 cm | Number of place settings 14 | Number of programs 6 | Energy efficiency class D | Display | AquaStop function | White
| All | |
| 3rd basket | Yes |
| AquaSensor-funktsioon | Yes |
| AquaStop-funktsioon | Yes |
| Asukohtade arvu seadistamine | 14 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 85 kWh |
| Energiatõhususe klass | D |
| Gross depth (mm) | 670.00 mm |
| Gross height (mm) | 870.00 mm |
| Gross weight | 38.7 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Kiirpesu | Yes |
| Kõrgus | 82 cm |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 42 dB |
| Muud funktsioonid | ExtraDry program: Extra-thorough drying for difficult-to-dry dishes VarioFlex baskets and VarioDrawer: even more flexible customization options and more space at all levels Home Connect: Smart connected home appliances for a more convenient life |
| Net weight | 36.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | SMU4HMW02S |
| Programmide arv | 6 |
| Sügavus | 57 cm |
| Tare weight (kg) | 2.2 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Built-in |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Volume (m3) | 0.38 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |









