Bosch Dishwasher SMV2HVX02E Built-in Width 59.8 cm Number of place settings 14 Number of programs 5 Energy efficiency class D Di
- TootjadBosch
- Mudel: SMV2HVX02E
- Saadavus: 1
-
471€
Bosch Dishwasher SMV2HVX02E Built-in Width 59.8 cm Number of place settings 14 Number of programs 5 Energy efficiency class D Display AquaStop function Black
| All | |
| AquaStop-funktsioon | Yes |
| Asukohtade arvu seadistamine | 14 |
| Brutokaal | 36.20 kg |
| Doseerimise abivahend | No |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 85 kWh |
| Energiatõhususe klass | D |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 670.00 mm |
| Gross height (mm) | 880.00 mm |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Kiirpesu | Yes |
| Kõrgus | 87.5 cm |
| Laius | 59.8 cm |
| Lapselukk | No |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 46 dB |
| mustmetallid | 145.00 g |
| Muud funktsioonid | ExtraDry program: extremely thorough drying for dishes that are difficult to dry Silence on demand: noise reduction on demand for up to 30 minutes using the Home Connect app Home Connect: intelligently connected household appliances for a more comfortable |
| Netokaal | 34.05 kg |
| Nõudepesuprogrammid | Automatic 45-65 C, Custom program, Eco, intensive, Quick L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 326.00 g |
| Päritoluriik | Made in Germany |
| PET | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 1222.00 g |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | SMV2HVX02E |
| Programmide arv | 5 |
| Sügavus | 55 cm |
| Taara kaal (kg) | 2.15 kg |
| Tare other | 33.00 g |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Built-in |
| Viitstardi taimer | No |
| Volume (m3) | 0.39 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Wooden | 600.00 g |
Sildid: bosch dishwasher smv2hvx02e built-in width 598 cm number of place settings 14 number of programs 5 energy efficiency class d di, smv2hvx02e, bosch, noudepesumasinad











