Bosch Dishwasher | SMV46KX12E | Built-in | Width 60 cm | Number of place settings 13 | Number of programs 6 | Energy efficiency
- TootjadBosch
- Mudel: SMV46KX12E
- Saadavus: 5
-
473€
Bosch Dishwasher | SMV46KX12E | Built-in | Width 60 cm | Number of place settings 13 | Number of programs 6 | Energy efficiency class E | AquaStop function | White
| All | |
| 3rd basket | Yes |
| AquaSensor-funktsioon | Yes |
| AquaStop-funktsioon | Yes |
| Asukohtade arvu seadistamine | 13 |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 94 kWh |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 870.00 mm |
| Gross height (mm) | 680.00 mm |
| Gross weight | 38.60 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Kiirpesu | No |
| Kõrgus | 82 cm |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | No |
| Net weight | 36.70 kg |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | SMV46KX12E |
| Programmide arv | 6 |
| Sügavus | 55 cm |
| Tare weight (kg) | 1.90 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Built-in |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Volume (m3) | 0.39 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









