Bosch Dishwasher | SPT4EMX17E | Built-in | Width 45 cm | Number of place settings 10 | Number of programs 6 | Energy efficiency
- TootjadBosch
- Mudel: SPT4EMX17E
- Saadavus: 2
-
557€
Bosch Dishwasher | SPT4EMX17E | Built-in | Width 45 cm | Number of place settings 10 | Number of programs 6 | Energy efficiency class B | Display | White
| All | |
| 3rd basket | Yes |
| Asukohtade arvu seadistamine | 10 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 51 kWh |
| Energiatõhususe klass | B |
| Gross depth (mm) | 600 mm |
| Gross height (mm) | 950 mm |
| Gross weight | 36 kg |
| Gross width (mm) | 500 mm |
| Kiirpesu | No |
| Kõrgus | 82 cm |
| Laius | 45 cm |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 44 dB |
| Net weight | 32 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3300 g |
| Plastic (No PET) | 700 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | SPT4EMX17E |
| Programmide arv | 6 |
| Sisetuli | No |
| Sügavus | 55 cm |
| Tare weight (kg) | 4 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Built-in |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Volume (m3) | 0.285 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










