Bosch Hob | PKE61RBA2E | Electric | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | Timer | Black
- TootjadBosch
- Mudel: PKE61RBA2E
- Saadavus: 4
-
209€
Bosch Hob | PKE61RBA2E | Electric | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | Timer | Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Boost-funktsioon | No |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | ReStart function |
| Gross depth (mm) | 750.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 8.10 kg |
| Gross width (mm) | 590.00 mm |
| Jääksoojuse indikaator | Yes |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Kõrgus | 4.5 cm |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Net weight | 7.37 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 514.00 g |
| Pealispinna tüüp | Ceramics |
| Plastic (No PET) | 216.00 g |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | PKE61RBA2E |
| Raami tüüp | Without Frame |
| Soojashoiurežiim | No |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.73 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Electric |
| Võimsus | 6600 W |
| Võimsusastete arv | 17 |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |
Sildid: bosch hob pke61rba2e electric number of burnerscooking zones 4 touch timer black, pke61rba2e, bosch, pliidiplaadid




