Bosch | Meat mincer SmartPower | MFW2510W | White | 350 W | Number of speeds 1 | 2 Discs: 3.8 and 8 mm Sausage filler accessory.
- TootjadBosch
- Mudel: MFW2510W
- Saadavus: 5
-
93€
Bosch | Meat mincer SmartPower | MFW2510W | White | 350 W | Number of speeds 1 | 2 Discs: 3.8 and 8 mm Sausage filler accessory.
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 293.00 mm |
| Gross weight | 3.80 kg |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Jämedateralisest metallist jahvatusketas (8 mm) | Yes |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 0.1 m |
| Kaabli pikkus | 0.1 m |
| Ketaste arv | 2 |
| Kiiruste arv | 1 |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Muud funktsioonid | Overload protection. |
| Net weight | 2.91 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 66 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 867.00 g |
| Plastic (No PET) | 22.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Meat mincer SmartPower |
| Producer product name | MFW2510W |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.89 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 2 Discs: 3.8 and 8 mm Sausage filler accessory. |
| Toide | 350 W |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Vorstilehter | Yes |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch meat mincer smartpower mfw2510w white 350 w number of speeds 1 2 discs 38 and 8 mm sausage filler accessory, mfw2510w, bosch, hakklihamasinad










