Bosch | Microwave Oven | BFL554MB0 | Built-in | 31.5 L | 900 W | Black
- TootjadBosch
- Mudel: BFL554MB0
- Saadavus: 5
-
337€
Bosch | Microwave Oven | BFL554MB0 | Built-in | 31.5 L | 900 W | Black
| All | |
| Ahju suurus | 31.5 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Automaatküpsetamise funktsioon | AutoPilot 7 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Grill | No |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 650.00 mm |
| Gross weight | 21.11 kg |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| Kaaluandur | Yes |
| Kontrolli tüüp | Retractable, Rotary knob, Start button, Touch Control |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 38.2 cm |
| Laius | 59.4 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maht | 25 L |
| Mikrolainevõimsus | 900 W |
| mustmetallid | 32 g |
| Muud funktsioonid | Electronical door opening |
| Net weight | 18.523 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1667 g |
| Plastic (No PET) | 726 g |
| Pöördlaua suurus | 25.5 cm |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Producer product name | BFL554MB0 |
| Programmide arv | 4 defrost and 3 cooking programmes in microwave function |
| Seadme tüüp | With plate |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 39 cm |
| Tare weight (kg) | 2.587 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Built-in |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Volume (m3) | 0.13 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 163 g |
Sildid: bosch microwave oven bfl554mb0 built-in 315 l 900 w black, bfl554mb0, bosch, mikrolaineahjud

