Bosch | Microwave Oven | BFL7221W1 | Built-in | 21 L | 900 W | White
- TootjadBosch
- Mudel: BFL7221W1
- Saadavus: 2
-
701€
Bosch | Microwave Oven | BFL7221W1 | Built-in | 21 L | 900 W | White
| All | |
| Ahju suurus | 21 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Grill | No |
| Gross depth (mm) | 670.00 mm |
| Gross height (mm) | 470.00 mm |
| Gross weight | 18.90 kg |
| Gross width (mm) | 460.00 mm |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 38.2 cm |
| Laius | 59.4 cm |
| Maht | 21 L |
| Mikrolainevõimsus | 900 W |
| Net weight | 17.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1108.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 528 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Producer product name | BFL7221W1 |
| Seadme tüüp | Ceramic bottom (no plate) |
| Sügavus | 31.8 cm |
| Tare weight (kg) | 1.87 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Built-in |
| Ülessulatamise funktsioon | No Defrost |
| Võimsus | 1220 W |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.14 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 234.00 g |




