Bosch Oven | HBA2340B0 | 71 L | Electric | Hydrolytic | Knobs | Convection | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Black
- TootjadBosch
- Mudel: HBA2340B0
- Saadavus: 5
-
401€
Bosch Oven | HBA2340B0 | 71 L | Electric | Hydrolytic | Knobs | Convection | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Black
| All | |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 71 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 675.00 mm |
| Gross height (mm) | 670.00 mm |
| Gross weight | 34.1 kg |
| Gross width (mm) | 655.00 mm |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kontrolli tüüp | Knobs |
| Konvektsioon | Yes |
| Kõrgus | 59.5 cm |
| Laius | 59.4 cm |
| Net weight | 32.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1100 g |
| Plastic (No PET) | 400 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | HBA2340B0 |
| Puhastamise tüüp | Hydrolytic |
| Sügavus | 54.8 cm |
| Tare weight (kg) | 1.5 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1 x combination grid, 1 x universal pan |
| Temperatuur (maksimaalne) | 275 C |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.30 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







