Bosch Oven | HBF010BA1 | 66 L | Electric | Manual | Knobs | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Black
- TootjadBosch
- Mudel: HBF010BA1
- Saadavus: 5
-
352€
Bosch Oven | HBF010BA1 | 66 L | Electric | Manual | Knobs | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Black
| All | |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 66 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 680.00 mm |
| Gross height (mm) | 680.00 mm |
| Gross weight | 34.70 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kontrolli tüüp | Knobs |
| Kõrgus | 59.5 cm |
| Laius | 59.4 cm |
| Net weight | 30.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | HBF010BA1 |
| Puhastamise tüüp | Manual |
| Sügavus | 54.8 cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1 x Combination grill, 1 x Universal baking tray |
| Temperatuur (maksimaalne) | 270 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 3300 W |
| Volume (m3) | 0.31 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch oven hbf010ba1 66 l electric manual knobs height 595 cm width 594 cm black, hbf010ba1, bosch, ahjud






