Bosch Oven | HRG578BB7 | 71 L | Electric | Pyrolysis | Knobs | Steam function | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Black
- TootjadBosch
- Mudel: HRG578BB7
- Saadavus: 1
-
927€
Bosch Oven | HRG578BB7 | 71 L | Electric | Pyrolysis | Knobs | Steam function | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Black
| All | |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 71 L |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A+ |
| Gross depth (mm) | 690.00 mm |
| Gross height (mm) | 675.00 mm |
| Gross weight | 44.40 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Jääksoojuse indikaator | Yes |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kontrolli tüüp | Knobs |
| Kõrgus | 59.5 cm |
| Laius | 59.4 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Net weight | 40.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | HRG578BB7 |
| Puhastamise tüüp | Pyrolysis |
| Sügavus | 54.8 cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1 x Combination grill, 1 x Universal baking tray, 1 x Air Fry grill |
| Temperatuur (maksimaalne) | 275 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 3600 W |
| Volume (m3) | 0.31 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch oven hrg578bb7 71 l electric pyrolysis knobs steam function height 595 cm width 594 cm black, hrg578bb7, bosch, ahjud







