Bosch TKA2M114 My Moment Coffee maker, Drip, Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2830.00 mm |
| Gross height (mm) | 408.00 mm |
| Gross weight | 3.23 kg |
| Gross width (mm) | 408.00 mm |
| Net weight | 2.29 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 138.00 g |
| Producer | Bosch |
| Tare weight (kg) | 0.94 kg |
| Volume (m3) | 0.47 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch tka2m114 my moment coffee maker, drip, black, tka2m113, bosch, kohvimasinad ja kohvi

