BRAUN Hairclip HC5510 BLK | Braun
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 252.00 mm |
| Gross weight | 0.417 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Net weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1088 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 135.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Braun |
| Tare weight (kg) | 0.139 kg |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: braun hairclip hc5510 blk braun, hc5510, braun, juukseloikusmasinad

