Braun | Shaver | 71-S4200cs | Operating time (max) 50 min | Wet & Dry | Silver/Black
- TootjadBraun
- Mudel: 71-S4200cs
- Saadavus: 2
-
195€
Braun | Shaver | 71-S4200cs | Operating time (max) 50 min | Wet & Dry | Silver/Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Ergonoomiline käepide | Yes |
| Gross depth (mm) | 137.00 mm |
| Gross depth master carton | 540 mm |
| Gross height (mm) | 252.00 mm |
| Gross height master carton | 273 mm |
| Gross weight | 0.52 kg |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |
| Gross width master carton | 165 mm |
| Inner carton packing Qty | 3.00 pc(s) |
| Juhtmevaba | Yes |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Märg ja kuiv | Yes |
| Muud funktsioonid | EasyClick AutoSense technology |
| Net weight | 0.43 kg |
| Net weight master carton | 4.407 kg |
| Packing quantity | 3 pc(s) |
| Palette Qty | 374 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 91 g |
| Päritoluriik | Germany |
| Pestav | Yes |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Producer | Braun |
| Producer product family | Shaver |
| Producer product name | 71-S4200cs |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Tare weight master carton | 0.414 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Precision trimmer attachment, Travel case, Soft pouch, Charging stand, SmartPlug, Cleaning brush |
| Tasku | Soft pouch |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Tööaeg (max) | 50 min |
| Toote värv | Silver/Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: braun shaver 71-s4200cs operating time max 50 min wet dry silverblack, 71-s4200cs, braun, pardlid




