Braun Electric Shaver | Series 5 52-B1000s | Operating time (max) 50 min | Wet & Dry | Lithium Ion | Black/Blue
- TootjadBraun
- Mudel: 52-B1000s
- Saadavus: 2
-
102€
Braun Electric Shaver | Series 5 52-B1000s | Operating time (max) 50 min | Wet & Dry | Lithium Ion | Black/Blue
| All | |
| Akutehnoloogia | Lithium Ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 103.00 mm |
| Gross height (mm) | 241.00 mm |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Gross width (mm) | 62.00 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Märg ja kuiv | Yes |
| Muud funktsioonid | 3 Flex blades. 3 Flex blades adapt to comfortably follow the contours of your face 2 Shave modes. Braun Series 5 has 2 shave modes. Turbo Mode for an extra fast shave and standard mode for the optimal balance between quick and gentle |
| Net weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1123 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 103.00 g |
| Päritoluriik | Made in Germany |
| Pestav | No |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Braun |
| Producer product family | Electric Shaver |
| Producer product name | Series 5 52-B1000s |
| Puhastushari | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Tööaeg (max) | 50 min |
| Toote värv | Black/Blue |
| Type of battery | Accumulator |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





