Braun Epilator | SES9000 Silk-epil 9 SkinSpa | Operating time (max) 50 min | Number of power levels 2 | Wet & Dry | White/Pink
- TootjadBraun
- Mudel: SES9000
- Saadavus: 5
-
139€
Braun Epilator | SES9000 Silk-epil 9 SkinSpa | Operating time (max) 50 min | Number of power levels 2 | Wet & Dry | White/Pink
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Märg ja kuiv | Yes |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 41 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Pestav | Yes |
| Pintsettide arv | 40 |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Braun |
| Producer product family | Epilator |
| Producer product name | SES9000 Silk-epil 9 SkinSpa |
| Sobib lühikestele juustele | Yes |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toiteallikas | Rechargeable battery |
| Tööaeg (max) | 50 min |
| Toote värv | White/Pink |
| Tüüp | Epilator |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsusastete arv | 2 |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




