Braun FG 1100 SilkFinish Warranty 24 month(s), Alkaline, Pink
- TootjadBraun
- Mudel: FG1100 Pink
- Saadavus: 5
-
24€
Braun FG 1100 SilkFinish Warranty 24 month(s), Alkaline, Pink
| All | |
| Akutehnoloogia | AAA |
| Bruto Sügavus (mm) | 71 mm |
| Brutokaal | 0.128 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 170 mm |
| Brutolaius (mm) | 45 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 296 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Gross width master carton | 163 mm |
| Kaal | 105 g |
| Kaasasolevate otsakute/peade arv | 3 |
| Kaitseotsik | Yes |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Kõrgus | 17 cm |
| Laius | 4.5 cm |
| Maht (m3) | 0.00054315 m |
| Märg ja kuiv | No |
| Näotrimmer | Yes |
| Net weight master carton | 1.536 kg |
| Netokaal | 0.088 kg |
| Paber/Papp | 36.00 g |
| Palette Qty | 1591 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 4.00 g |
| Producer product family | Shaver |
| Producer product name | SilkFinish FG1100 |
| Puhastushari | Yes |
| Sisendpinge | 1.5 V |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Sügavus | 7 cm |
| Taara kaal (kg) | 0.04 kg |
| Taaslaetav | No |
| Täpsustrimmer | Yes |
| Tare weight master carton | 0.101 kg |
| Tasku | Yes |
| TI kaal (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Toiteallikas | Battery |
| Toote värv | Pink |
| Tüüp | Lady shaver |
| Type of battery | Battery |
| Võimsusastete arv | 1 |
| WEEE maks | No |
Sildid: braun fg 1100 silkfinish warranty 24 months, alkaline, pink, fg1100 pink, braun, pardlid






