Braun | Series 3 Shaver | 300s | NiMH
| All | |
| Akutehnoloogia | NiMH |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 56.00 mm |
| Gross height (mm) | 203.00 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width (mm) | 112.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 3.00 pc(s) |
| Juhtmevaba | Yes |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Muud funktsioonid | 3 pressure-sensitive shaving elements for efficient shaving and skin comfort. |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 679 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 94.00 g |
| Päritoluriik | Germany |
| Pestav | Yes |
| PET | 1.00 g |
| Pinge | 100-240 V |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Braun |
| Producer product family | Series 3 Shaver |
| Producer product name | 300s |
| Reisitasku | No |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toite tüüp | Battery/Mains |
| Tüüp | Cord or Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: braun series 3 shaver 300s nimh, 300s, braun, pardlid






