Brother All-in-one LED Printer with Wireless MFC-L8340CDW Colour, Laser, A4, Wi-Fi
- TootjadBrother
- Mudel: MFCL8340CDWRE1
- Saadavus: 1
-
493€
Brother All-in-one LED Printer with Wireless MFC-L8340CDW Colour, Laser, A4, Wi-Fi
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 462.00 mm |
| Brutokaal | 24.60 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 401.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 410.00 mm |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Ethernet LAN | No |
| Faksimine | Yes |
| Funktsioonid | Print, Scan, Copy, Fax |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kopeerimine | Colour |
| Maht (m3) | 0.08 m |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Maksimaalne resolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Mõõdud (l x s x k) | 410x462x401 mm |
| Muud funktsioonid | Mobile Printing - Mobile Connect, Brother Print Service Plugin, AirPrint, Mopria Web Connect (Connect with 3rd party services ) |
| Netokaal | 21.40 kg |
| Paber/Papp | 2800.00 g |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 400.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 30 ipm |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 30 ipm |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Producer product family | All-in-one LED Printer with Wireless |
| Producer product name | MFC-L8340CDW |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Seadme ühilduvus | Wireless |
| Sisseehitatud aku | No |
| Skaneerimine | Mono |
| Standardne sisestusvõimsus | 250 lehti |
| Standardne väljundvõimsus | 150 lehti |
| Taara kaal (kg) | 3.20 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: brother all-in-one led printer with wireless mfc-l8340cdw colour, laser, a4, wi-fi, mfcl8340cdwre1, brother, multifunktsionaalsed printerid



