Brother BTD100BK Genuine Black Ink Bottle
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 56.00 mm |
| Gross height (mm) | 123.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 56.00 mm |
| Net weight | 0.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2240 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 48.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Producer | Brother |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother btd100bk genuine black ink bottle, btd100bk, brother, tindid ja toonerid

