Brother Cartridge Value Pack | LC3211VAL | Ink cartridge | Black, yellow, cyan, magenta
- TootjadBrother
- Mudel: LC3211VAL
- Saadavus: 4
-
42€
Brother Cartridge Value Pack | LC3211VAL | Ink cartridge | Black, yellow, cyan, magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross weight | 1.10 kg |
| Gross width (mm) | 102.00 mm |
| Leheküljetootlus | 200 lk |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 896 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Black, yellow, cyan, magenta |
| Producer | Brother |
| Producer product family | Cartridge Value Pack |
| Producer product name | LC3211VAL |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | Ink cartridge |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |



