Brother Colour LED Printer with Wireless HL-L8230CDW Colour, Laser, A4, Wi-Fi, White
- TootjadBrother
- Mudel: HLL8230CDWRE1
- Saadavus: 2
-
343€
Brother Colour LED Printer with Wireless HL-L8230CDW Colour, Laser, A4, Wi-Fi, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 446.00 mm |
| Brutokaal | 19.50 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 274.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 399.00 mm |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Ethernet LAN | No |
| Faksimine | No |
| Funktsioonid | |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kopeerimine | No |
| Liides | USB 2.0 |
| Maht (m3) | 0.05 m |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Maksimaalne resolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Mõõdud (l x s x k) | 399x446x274 mm |
| Muud funktsioonid | Mobile Printing - Mobile Connect, Brother Print Service Plugin, AirPrint, Mopria Web Connect (Connect with 3rd party services ) |
| Netokaal | 16.50 kg |
| Paber/Papp | 2600.00 g |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 400.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 30 ipm |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 30 ipm |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Producer product family | Colour LED Printer with Wireless |
| Producer product name | HL-L8230CDW |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Seadme ühilduvus | Wireless |
| Sisseehitatud aku | No |
| Standardne sisestusvõimsus | 250 lehti |
| Standardne väljundvõimsus | 150 lehti |
| Taara kaal (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | White |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: brother colour led printer with wireless hl-l8230cdw colour, laser, a4, wi-fi, white, hll8230cdwre1, brother, printerid



