Brother High-yield Ink Cartridge | LC3239XLM | Ink | Magenta
- TootjadBrother
- Mudel: LC3239XLM
- Saadavus: 5
-
75€
Brother High-yield Ink Cartridge | LC3239XLM | Ink | Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 87 mm |
| Gross height (mm) | 210 mm |
| Gross weight | 0.108 kg |
| Gross width (mm) | 18 mm |
| Leheküljetootlus | 5000 lk |
| Net weight | 0.106 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 5255 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer | Brother |
| Producer product family | High-yield Ink Cartridge |
| Producer product name | LC3239XLM |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Tüüp | Ink |
| Volume (m3) | 0.00032886 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother high-yield ink cartridge lc3239xlm ink magenta, lc3239xlm, brother, tindid ja toonerid







