Brother High-yield Ink Cartridge | LC3239XLY | Ink | Yellow
- TootjadBrother
- Mudel: LC3239XLY
- Saadavus: 1
-
71€
Brother High-yield Ink Cartridge | LC3239XLY | Ink | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 17 mm |
| Gross weight | 0.082 kg |
| Gross width (mm) | 86 mm |
| Leheküljetootlus | 5000 lk |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 5910 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Brother |
| Producer product family | High-yield Ink Cartridge |
| Producer product name | LC3239XLY |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Tüüp | Ink |
| Volume (m3) | 0.0002924 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother high-yield ink cartridge lc3239xly ink yellow, lc3239xly, brother, tindid ja toonerid










