Brother Industrial durable label maker PTE110VP Thermal, Label Printer, Orange
- TootjadBrother
- Mudel: PTE110VPZW1
- Saadavus: 4
-
63€
Brother Industrial durable label maker PTE110VP Thermal, Label Printer, Orange
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 290 mm |
| Brutokaal | 1.6 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 275 mm |
| Brutolaius (mm) | 100 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 365 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Kogus pakendis | 3 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.007975 m |
| Meediumi tüüp | HandHeld supporting up to 12mm TZe tape. Tape Type: TZe, HGe laminated & non-laminated |
| Net weight master carton | 4.8 kg |
| Netokaal | 1.568 kg |
| Paber/Papp | 30.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Printimistehnoloogia | Thermal |
| Producer product family | Industrial durable label maker |
| Producer product name | PTE110VP |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.032 kg |
| Tare weight master carton | 0.645 kg |
| Toote tüüp | Label Printer |
| Toote värv | Orange |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: brother industrial durable label maker pte110vp thermal, label printer, orange, pte110vpzw1, brother, printerid


