Brother LC3213Y | Ink Cartridge | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross weight | 0.036 kg |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Leheküljetootlus | 400 lk |
| Net weight | 0.009 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12126 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 27 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Brother |
| Producer product name | LC3213Y |
| Tare weight (kg) | 0.027 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Volume (m3) | 0.0001425 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother lc3213y ink cartridge yellow, lc3213y, brother, tindid ja toonerid






