Brother LC422XLM | Ink Cartridge | Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Leheküljetootlus | 1500 lk |
| Net weight | 0.033 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 19361 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 13.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer | Brother |
| Producer product name | LC422XLM |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | MFC-J5340DW, MFC-J5345DW, MFC-J5740DW, MFC-J6540DW, MFC-J6940DW |
| Volume (m3) | 0.00008925 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother lc422xlm ink cartridge magenta, lc422xlm, brother, tindid ja toonerid







