Brother LC427XLM | Ink Cartridge | Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 87 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| Gross weight | 0.107 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Leheküljetootlus | 5000 lk |
| Net weight | 0.085 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 4844 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 17.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer | Brother |
| Producer product name | LC427XLM |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | HL-J6010DW, MFC -J5955DW, MFC-J6955DW, MFC-J6957DW, MFC-J6959DW |
| Volume (m3) | 0.0003567 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother lc427xlm ink cartridge magenta, lc427xlm, brother, tindid ja toonerid







