Brother LC527XLBK Black High Yield Inkjet Cartridge | Brother
- TootjadBrother
- Mudel: LC527XLBK
- Saadavus: 2
-
66€
Brother LC527XLBK Black High Yield Inkjet Cartridge | Brother
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 18.60 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 108.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3309 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Brother |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother lc527xlbk black high yield inkjet cartridge brother, lc527xlbk, brother, tindid ja toonerid

