Brother PT-D210VP Thermal, Label Printer, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 302 mm |
| Brutokaal | 1.67 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 255 mm |
| Brutolaius (mm) | 100 mm |
| Dupleksfunktsioonid | No |
| Ethernet LAN | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 335 mm |
| Gross height master carton | 285 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Kogus pakendis | 3 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.007701 m |
| Meediumi tüüp | TZe Tape |
| Net weight master carton | 5.01 kg |
| Netokaal | 1.57 kg |
| Paber/Papp | 96 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 4.00 g |
| Printimistehnoloogia | Thermal |
| Producer product name | PT-D210VP |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.527 kg |
| Toote nimetus | PT-D210VP |
| Toote tüüp | Label Printer |
| Toote värv | Black |
| WEEE maks | No |
| Wi-Fi | No |
Sildid: brother pt-d210vp thermal, label printer, black, ptd210vp, brother, printerid


