Brother TN-423C Toner Cartridge, Cyan
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 340.00 mm |
| Brutokaal | 0.728 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 135 mm |
| Brutolaius (mm) | 180 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 4000 lk |
| Maht (m3) | 0.008262 m |
| Netokaal | 0.448 kg |
| Paber/Papp | 100.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 180.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer product name | TN-423C |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.28 kg |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| WEEE maks | No |
Sildid: brother tn-423c toner cartridge, cyan, tn423c, brother, tindid ja toonerid


