Brother TN243C | Toner cartridge | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross weight | 0.65 kg |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Leheküljetootlus | 1000 lk |
| Net weight | 0.303 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 141 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 283.00 g |
| Plastic (No PET) | 64.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Brother |
| Producer product name | TN243C |
| Tare weight (kg) | 0.347 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| Volume (m3) | 0.0061425 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother tn243c toner cartridge cyan, tn243c, brother, tindid ja toonerid









