Brother TN249BK Toner Cartridge, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 385.00 mm |
| Brutokaal | 0.67 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 154.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 104.00 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Netokaal | 0.31 kg |
| Paber/Papp | 300.00 g |
| Palette Qty | 140 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 62.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.36 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: brother tn249bk toner cartridge, black, tn249bk, brother, tindid ja toonerid

