Brother TZe-111 Laminated Tape Black on Clear, TZ, 8 m, 6 mm
- TootjadBrother
- Mudel: TZE111
- Saadavus: 5
-
13€
Brother TZe-111 Laminated Tape Black on Clear, TZ, 8 m, 6 mm
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 130.00 mm |
| Brutokaal | 0.04 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 18.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 70.00 mm |
| Kasseti tüüp | TZ |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Lindi pikkus | 8 m |
| Lindi suurus | 6 cm |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.03 kg |
| Paber/Papp | 16.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 3.00 g |
| Producer product name | TZe-111 Laminated Tape |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black on Clear |
| WEEE maks | No |
Sildid: brother tze-111 laminated tape black on clear, tz, 8 m, 6 mm, tze111, brother, lindid



