Brother TZe-221 Laminated Tape Black on White, TZe, 8 m, 9 mm
- TootjadBrother
- Mudel: tze221
- Saadavus: 5
-
18€
Brother TZe-221 Laminated Tape Black on White, TZe, 8 m, 9 mm
| All | |
| Brutokaal | 0.04 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross depth master carton | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross height master carton | 155.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Gross width master carton | 115.00 mm |
| Kasseti tüüp | TZe |
| Lindi pikkus | 8 m |
| Lindi suurus | 9 cm |
| Net weight master carton | 1.00 kg |
| Netokaal | 0.03 kg |
| Packing quantity | 20.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer product name | TZe-221 Laminated Tape |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.10 kg |
| Toote värv | Black on White |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother tze-221 laminated tape black on white, tze, 8 m, 9 mm, tze221, brother, lindid



